phone numbers

تعمیرات تجهیزات الکترونیکی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روزافزون شدن اختراع و ابداع لوازم و تجهیزات الکترونیکی جهت آسایش انسان ها و استفاده افراد زیادی از این تجهیزات جهت کارهای مختلف، شرکت های متعددی نیز به تولید وسایل مختلفی اقدام کرده و تولیدات وسایل الکتریکی بسیار زیاد شده است. وسایل الکترونیکی در بخش های مختلفی از جمله وسایل اداری، خانگی، صنعتی، حمل و نقل و... وجود دارند. برخی از این اجناس دارای کیفیت مطلوب بوده و برخی نیز در حین استفاده دچار نقص فنی می شوند و برای استفاده مجدد نیاز به تعمیر دارند. اما چه کسانی قادر هستند این لوازم را تعمیر کنند؟ تعمیر کاران لوازم الکتریکی در واقع افرادی هستند که به صورت تئوری و عملی آموزش دیده و قابلیت انجام تعمیر یک یا چندین لوازم الکتریکی را به طور تخصصی دارند.

تعمیرات تجهیزات الکترونیکی | تعمیر تجهیزات الکترونیکی

تعمیرات تجهیزات الکترونیکی را می توان به عنوان یک شغل و حرفه ای پردرآمد در نظر گرفت، که نیازی به سرمایه گذاری خاصی نداشته و درآمد نسبتا خوبی دارد. از جمله مزایای دیگراین حرفه، این است که تمام افراد حتی بدون تحصیلات آکادمیک قادر هستند در آن آموزش ببینند و به این حرفه مشغول شوند.

آموزش تعمیرات تجهیزات الکترونیکی

یکی از بخش های مهم جهت آموزش تعمیرات تجهیزات الکترونیکی، ابتدا آشنایی کامل با دستگاه مورد نظر می باشد. یک تعمیر کار حرفه ای ابتدا باید تمام نقشه داخلی دستگاه را بشناسد و بتواند عملکرد آن را به خوبی دریابد. این که تجهیزات داخلی دستگاه نسبت به یکدیگر در چه حالتی قرار دارند و عملکرد آن ها نسبت به یکدیگر چگونه است، نیز بخش مهم دیگری است که باید قبل از آموزش نهایی تعمیر آن دستگاه افراد یادبگیرند. آموزش تعمیر تجهیزات الکترونیکی در دو بخش تئوری و عملی صورت می گیرد.  افراد در بخش تئوری در مورد روش های انجام تعمیر دستگاه مورد نظر آموزش می بینند و در بخش عملی به صورت ملموس به کار تعمیرات دستگاه های مختلف آشنا می گردند، با باز و  بسته کردن کامل وسیله، عیب یابی و تعمیر آن به شکل کاملا عملی آموزش می بینند.

آموزش تعمیرات تجهیزات الکترونیکی | آموزش تعمیر لوازم الکترونیک

آموزش تعمیر لوازم الکترونیک

امروزه بسیاری از سیستم های الکترونیکی دارای بخش های نرم افزاری و کامپیوتری می باشند و انجام تعمیر آن بخش ها نیاز به تخصص و آموزش بیشتری می باشد و دیگر افراد و تعمیرکاران قدیمی قادر به تعمیر آن ها نیستند و برای یادگیری تعمیر تجهیزات جدید نیازمند آموزش ویژه می باشد یکی از امکانات موسسه ما آموزش تعمیر تجهیزات جدید و به روز به تعمیرکاران این بخش ها می باشد.آموزش تعمیر لوازم الکترونیک در موسسه ما می تواند در شاخه های مختلفی صورت گیرد و شامل آموزش بخش های مختلفی چون: آموزش تعمیرات تبلت، آموزش تعمیرات ECUماشین های راه سازی، آموزش تعمیراتECUتریلی و اتوبوس، آموزش تعمیر لپ تاپ، آموزش نصب دوربین مداربسته، آموزش مهندسی معکوس، آموزش ساخت و تعمیرات تابلو روان، آموزش دوره الکترونیک پایه مقدماتی، آموزش تعمیرات گیرنده دیجیتال، آموزش تعمیرات کامپیوتر و...