phone numbers

تلویزیون به عنوان یک ابزار ارتباطی برای دریافت و نیز ارسال صدا، فیلم و عکس از راه دوره شناخته شده است. در سال‎های اخیر با پیشرفت تکنولوژی انواع مدلهای متفاوت این دستگاه نیز روانه بازار شده که از نظر تصویرسازی با مدلهای قدیمی‎تر بسیار متفاوت است. در کشور ما به دلیل فقدان گارانتی برخی کالاهای وارداتی و نیز مستهلک شدن برخی قطعات دستگاه تلویزیون‌ها، موجب شده تا متخصصین این حوزه در اندیشه تربیت تکنیسین‎هایی با مهارت کافی برای تعمیرات تلویزیون باشند.


پیشتاز الکترونیک نیز به عنوان یکی از برترین آموزشگاه‎های کشور در حوزه آموزش تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون ها به شمار می رود. این مرکز با در اختیار داشتن کاردی متخصص و مجرب و مجهز به تجهزات و فناوری‎های روز دنیا و با هدف ارتقاء سطح  علمی و عملی در زمینه آموزش تعمیرات تلویزیون‎های LED و LCD و نیز تلویزیون‎های 3D با روش‎های کاملاً اصولی و تایید شده از سوی صاحب نظران در زمینه تعمیرات فوق تخصصی سخت افزارها، مشغول به آموزش و ارائه دوره‎های آموزشی تعمیرات می باشد.


از جمله دوره‎های فراگیری در این مرکز می‌توان به چند نمونه زیر اشاره کرد:


   دروس مباني الكترونيك از جمله شناسایی انواع تلويزیون، تعمير و عيب‌يابي كامل دستگاه و نیز توضیح و نحوه رفع عیب تلویزیون‎های3D ، توضیح، تحلیل، نحوه عیب یابی و عملکرد قسمت‎های ورتیکال ، تغذیه مایکام، ، جانگل، آمپلی فایر،تیونر، هوریزانتال و نحوه کار تلويزیون، نحوه صحیح باز و بستن انواع مدل، آموزش حرفه‌ای نقشه خوانی و تحلیل آن توسط شماتیک و مسیریابی، توضیح کارکرد تلويزیون‎های 3D و بسیاری موارد دیگر، تعمير گيرنده هاي ديجيتال، توضیح انواع فرمت‎های تصویر،  تعریف و مقایسه انواع ورودی و خروجی‎های دستگاه  کامپوزیت-کامپوننت- VGA-HDMI مزایای مانیتور‎های TFT تست ، تعمیر و عیب یابی بردهای ولتاژ و ...


کارآموزان با مراجعه به آموزشگاه پیشتاز الکترونیک و حضور در کلاس‎های آموزشی و فراگیری آموزش‌های این مرکز مبدل به یک تعمیرکار متخصص شده که پس از اخذ مدرک معتبر می‌توانند وارد بازار کار شوند.