phone numbers

دوربین‌ها وسایلی برای ثبت بهترین لحظه‌ها زندگی هستند. امروزه کاربرد این ابزار اهمیتی بسیاری در زندگی ما پیدا کرده و این ابزار جایگاه ویژه‎ای نزد ما دارد. بنابراین شناخت نسبت به کارکرد آن و نیز مهارت تعمیر  آن برای کسانی که  سروکار زیادی با دوربین دارند بسیار ضروری است. از سوی دیگر به دلیل کاربرد روزافزون به کاربرد دوربین‌ها، به تبع آن نیاز به یک تعمیرکار نیز کاملاً محسوس است. تعمیرکار دوربین می‎تواند به عنوان یک شغل بی‎دغدغه با سرمایه پایین برای کسانی که به دنبال آرامش هستند تلقی شود. بدین منظور  کسانی که در طلب این شغل هستند می‎بایست دوره‎های آموزشی تعمیرات دوربین را طی کنند.  مراکز آموزش تعمیرات دوربین با ارائه  تخصصی‎ترین دوره‎های تعمیرات دوربین‎های عکاسی و فیلمبرداری  جهت کسب حرفه و مهارت مکان مناسبی در این زمینه هستند.


دوره‎های آموزشی  این مراکز را می‎توان به صورت زیر بیان کرد:


• آموزش مبتدی بصورت : آموزش فرمت دوربین‌ها، اصول عملکرد دوربین، شناخت سی سی دی و لنز و آشنایی با انواع مختلف مکانیزم دوربین‎های فلیمبرداری، آموزش لحیمکاری پیشرفته با هویه
• آموزش با ابزارهای همچون : هویه، بمب یاد، منبع تعذیه، اولتراسونیک، آچار و پیچ گوشتی، سیم چین، گیره، آچار مخصوص، لوب رومیری، فلکس، آسی کش، شابلون، سشوار صنعتی، سیم لاکی.
• آشنایی با ابزار تعمیر دوربین: آموزش استفاده بهینه و درست از لوازم تعمیر دوربین و نحوه تهیه آن در حد مورد نیاز با هزینه بسیار پایین.

 
پیشتاز الکترونیک یکی از مراکز آموزش تعمیرات دوربین‎های فیلمبرداری و عکاسی بوده که دوره‎های آموزشی بصورت کاملاً تخصصی ارائه می‎دهد. به گونه‎ای که کارآموز پس از طی مراحل آموزشی مبدل به یک تعمیرکار حرفه‎ای شده و بالفعل پتانسیل کار بصورت تعمیرکار دوربین‏های عکاسی و فیلمبرداری را بصورت کاملاً تخصصی را داراست.