phone numbers

لپ تاپ کامپیوتری بسیار جمع و جور وکوچک است،که فضای خالی  کمی بین قطعات با یکدیگر و با بدنه وجود دارد،بنابراین بیشتر گرمای تولید شده توسط این تجهیزات باید از زیر و اطراف بدنه لپ تاپ خارج شود،بنابراین اگر سطح زیر لپ تاپ صاف و سخت باشد،فضای کافی برای تهویه هوای گرم وجود دارد.
کولر لپ تاپ یک وسیله مسطح است که داخل ان فن وجود دارد و به تهویه و خنک کاری لپ تاپ یک وسیله با قیمت مناسب است که راه حل خوبی برای مشکل اضافه دمای لپ تاپ تامین می کنند،کولر لپ تاپ یک وسیله با قیمت مناسب است که راه حل خوبی برای مشکل اضافه دمای لپ تاپ است برتری دیگر این روش فراهم کردن یک سطح صاف و سخت است بنابراین می توانید لپ تاپ گرانقیمت خودرا در رختخواب هم بدون نگرانی استفاده کنید.

تعمیر لپ تاپ یک ضرورت


خوردن و آشامیدن در اطراف لپ تاپ راغدقن کنید ،یا آنرا سرمیز غذا نگذارید،تکه های غذا می تواند از میان کلیدهای صفحه کلید به داخل قطعات لپ تاپ نفوذ کند و یک لپ تاپ کثیف که تکه های غذا به داخل آن نفوذ کرده است محل مناسبی برای لانه کردن حشرات است و اگر نوشیدنی شما رو لپ تاپ بریزد به احتمال زیاد صدمه جدی خواهد دید،زیرا مایعات سبب یروز اتصالی در مادر برد ،هارد دیسک ،پرسسور و ... می شود.
اگر فقط سیستم تان راخاموش کنید و 30ثانیه قبل ار اینکه خاموش شود دوباره آن را روشن کنید،مطمئن باشید که به هارد دیسک صدمه وارد می کنید،چرا که قبل از اینکه هارد از چرخش بایستد مجددا شروع به کار می کند . شما هرگز نباید آنرا پشت سرهم روشن یا خاموش کنید.
*معمولی ترین مشکلی که در استفاده از لپ تاپ ها رخ می دهد و حتی آن دسته از مشکلاتی که به نظر می رسد تنها توسط کارخانه سازنده قابل حل است، ممکن است با آموزش تعمیر لپ تاپ قابل حل باشد اما نکته اصلی کار دراین است که باید بدانیم از کجا شروع کنیم و چطور راهکارهای ساده رابرای حل مشکل پیدا کنیم.
یکی از ایرادات سخت افزاری لپ تاپ ها مربوط به بروز مشکل در هاردیسک است و معمولا با این مشکل زمانی برخورد خواهیم کرد که می خواهیم سیستم را روشن کنیم، اما با پیام خطایی مواجه می شویم که به طور کلی نشانگر عدم امکان راه اندازی سیستم از هارد دیسک است ،که با آموزش تعمیر لپ تاپ قابل حل است.
مشکل مربوط به تصویر:اگر تصویر نمایشگر می لرزد مشکل از نور زمینه است و این مشکل نیز به نوبه خود به مدار مبدلی مربوط می شود که انرژی برد را تامین می کند. این مشکل نشانه ای از مشکلات بزرگ تر است و ممکن است به زودی خروجی صفحه به قدری تاریک شود که نتوانید هیچ چیز را مشاهده کنید. تعویض مدار مبدل نیز قابل انجام است، انجام این کار دشوارتر از سایر موارد است و نیاز به تعلیم و آموزش دارد.