phone numbers

گاه دسترسی به تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای در این زمینه ها برایمان کار دشواری است و گاه عدم اعتماد به علت سوء استفاده‎های برخی از تعمیرکاران موجب می‌شود تا افراد خود به امر تعمیر لپ‎تاپ بپردازند. که البته گاهی به دلیل نداشتن تخصص کافی نه تنها مشکلشان رفع نمی‎شود بلکه گاهاً بر مشکلات نیز افزوده شده و خرابی بیشتری را به بار می‌آورد.
همچنین در راستای اشتغالزایی، تعمیرات به عنوان یک شغل مناسب، با سرمایه اندک و مبتنی بر تخصص محسوب می‌شود و کسانی که در این راه قدم می‌گذارند می‌توانند به آسانی شغلی پردرآمد را نصیب خود کنند.
بدین منظور می‌توان به مراکز آموزش تعمیرات که متشکل از تکنسین‎ها و مهندسین الکترونیک است، اشاره نمود. در این مراکز آموزش در سه مرحله تئوری، عملی و سرانجام مرحله نهایی کار اشاره نمود.

مهارت آموزی و نیاز های تجهیزات جدید از نصب و راه اندازی تا تنظیم  دستگاه

آموزش نصب

آموزش نصب

آموزش نصب تجهیزات فرآیندی می باشد که از این راه  مردم،یعنی نیروی کار ،توانایی باز تعریف پیوسته مهارت های لازم برای یک کار معین و دسترسی به منابع یادگیری این مهارت ها رابه دست می آورند. داشتن مهارت و آموزش فن های جدید و تجربیات برای کاریابی و پیدا کردن به یک فرصت شغلی خوب لازم است . در هر شغلی یکسری از مهارت ها نیاز است تا بتوانیم مسئولیت ها و وظایف خود را به درستی انجام دهیم . داشتن مهارت ها به ما کمک می کند تا بتوانیم در کار و شغلی که داریم موفق باشیم و همچنین به راحتی به سمت شغل مورد نظر سوق پیدا کنیم.

نصب| آموزش | اموزش نصب و تعممیر

امروزه در اثر گسترش شگرف صنعت و تکنولوژی وجود نیروی انسانی متخصص ،یک نیاز اساسی در مراکز تولید ،صنعتی و خدماتی به شمار می آید و آموزش های فنی به عنوان عامل مهم تربیت این نیروها مورد توجه قرار گرفته است. آموزش های فنی تمام تلاش خود را به کار می برد تا افرادی اگاه به تکنولوژی روز و کارآمد را تربیت و در چرخه سازندگی کشور وارد نماید.

آموزش نصب | آموزش نصب تعمیرات

تجهیزات و وسایل طراحی شده امروزی دارای تکنولوژی های جدیدی می باشد که شاید  در ابتدای راه اندازی کاری سخت و دشوار پیش روی ما بگذارد خرید هر وسیله نو و جدید با امکانات فراوان  و امروزی جهت نصب دیگر ازعهده ما خارج شده و نیاز به نصب آنها توسط فرد ماهر و آموزش دیده به چشم می خورد.نحوه نصب و تنظیم  دستگاه و ماشین الات یک فن است و هرچیزی که به فن شد نیاز به آموزش ،تجربه و مهارت دارد.

نصب و تنظیم

 مهارت های فنی به آن شکل مهارت هایی اطلاق می گردد که علاوه بر دقت نظر با  کنجکاوی ،ابتکار ،آموزش و رفع مشکل همراه باشد و می توان گفت همه این قسمت ها مکمل یکدیگرند. در مهارت های فنی در هر زمان و هرروزه در حال بدست آوردن تجربه ،یادگیری ،آموزشی نو و در عین حال کسب تجربه است و به سمت رشد حرکت می کند . فن اوری های بشر روز به روز پیچیده تر و گسترده تر شد و به همین دلیل فن سالاری و نیاز مبرم به آموزش فن های جدید حس می شود.  دردنیای امروز در همه بخش ها،مهارت های فنی حرف اول را می زند. تولید  دستگاه ها و تجهیزات و ماشین آلات هم از لحاظ اجتماعی و هم به لحاظ فنی دگرگون شده است. بشر امروز نیازهای فنی خود ا متناسب با فن آوری های روز در حد زیادی  باید بالا ببرد . نیاز به نصب اولیه دستگاه های امروزی و همچنین تنظیم کردن وراه اندازی آن فنی است که باید فرد متخصص آموزش ببیند.به طور مثال زمانی که  قصد خرید دوربین مداربسته را داریم برای نصب و تنظیم آن حتما به یک فرد متخصص نیاز است و این کار به تنهایی از عهده ما برنمی آید.

آموزش نصب دستگاه

هرحرفه ای کارکشته خود را می خواهد اصطلاحی که بارها شنیده ایم  در دنیای امروزی هزاران دستگاه تولید شده و می شود تجهیزاتی که هرکدام به نحوی برای راحتی و آسایش بشریت اختراع و ابداع شده اما آیا این ما به همه این دستگاه نحوه کارکرد نوع نصب و... اگاهی داریم ؟ جواب خیر . برای نصب اولیه دستگاه به فرد آموزش دیده نیاز می باشد که تمام اوصول نصب را فراگرفته باشد.