phone numbers

آموزش تعمیرات مهندسی شامل دوره های تخصصی مربوط به رشته های فنی و مهندسی پزشکی و الکترونیکی میباشد که زیر نظر اساتید و متخصصان این حرفه تشکیل میشود .

مرکز پیشتاز الکترونیک نیز از یکی این مراکز بوده که در زمینه آموزش مهندسی و تعمیرات آماده خدمات‎رسانی به عزیزانی است که به دنبال حرفه‌ای شدن در این زمینه ها هستند.
کارآموزان در طی دوره‎های آموزش بطور کامل با بوردهای مختلف کارکرده و عملکرد و فنون هر یک را مورد بررسی و عیب‎یابی قرار می‎دهند، بطوریکه در پایان دوره تسلط کافی روی انواع بورد ها و لوازم الکترونیکی را بدست می‌آورند. سرانجام کارآموز پس از طی دوره‎های آموزشی می‌تواند وارد بازار کار شده و بصورت کاملاً حرفه‌ای به این امر بپردازد.

آموزش مهندسی

آموزش مهندسی به معنی ایجاد یا ابداع نظام ها ،کارکردهای سیستمی ،نرم افزاری و انسانی، مکانیسم ها ،نظام ها ،رویکردها، و راهکارهایی برای سازماندهی ،کنترل و اثر بخشی فرایند یاددهی – یادگیری که از طریق قوانین و نظریه های علمی شناخته شده درباره این فرآیند صورت می گیرد.

مهندسی چیست

تعریف لغت واژه:مهندسی در لغت به معنی، به کاربردن علوم و فنون به منظور طراحی و یا توسعه ساختارها،دستگاه ها ،ماشین آلات یا فرآیندهای تولید یا کارکردن با آنها و به کاربردن آن ها به صورت تنها یا در ترکیب با وسایل دیگر و یا ساختن و به کار انداختن آن ها از طریق درک کامل ساختمان آن ها و یا به منظور پیش بینی کردن رفتار آنها تحت شرایط و موقعیت های ویژه و معین . ضمن این که مهندس باید با تمام جنبه های مرتبط با موضوع از جمله هدف و کاربرد یک ابزار ،مسائل مالی و اقتصادی مرتبط با آن چگونگی حفظ سلامتی و امنیت انسان و طبیعت حین طرحی ،توسعه یا به کارگیری ابزار ، وضعیت حقوقی و مالکیت آن ،آشنایی کافی داشته باشند.

وظایف مهندسی بدین شرح است که یک مهندس باید محدودیت های مربوطه را تشخیص داده و کسب نمایدتا بتواند بهترین عملکرد راداشته باشد.

آموزش مهندسی | دوره های آموزش مهندسی پیشتاز الکترونیک

محدودیت ها شامل منابع در دسترس ،محدودیت های جسمانی یافتنی ،امادگی برای پیرایش ها یا افزایش های آینده و دیگر عامل ها مانند نیازهای هزینه ای ،ساخت پذیر بودن و کاربردی بودن می باشد با درک این محدودیت ها ،مهندس ،شناسه ها و مشخصات حدودی که یک شی یا سامانه می تواند در چارچوب آن ساخته شود را مشخص کرده و ارائه می دهد. از اینرو ملاحظات بسیاری برروی کار مهندسی تاثیر دارند.

آموزش فنی مهندسی

 آموزشی فنی مهندسی عبارتست از ، کاربرد فناوری های پیشرفته یادگیری و چگونگی استفاده از سخت افزار ،نرم افزار وتکنسین جهت تعمیر و بازسازی دوباره یک وسیله یا نوع عملکرد بهتر یک سیستم جهت بازگشت به حالت اولیه تولید شده  و کارایی جدید و نو .

دوره های تعمیرات و مهندسی

دوره های تعمیرات شامل آموزش تعمیر انواع لوازم الکترونیکی و مکانیکی با شناخت سیستم کارکرد و نحوه طراحی داخلی آن نوع چینش  داخلی ابزاربه دور روش تئوری و عملی ازجمله تعدادی از دوره های تعمیرات شامل: تعمیر برد الکترونیکی،تعمیردستگاه فتوکپی، تعمیردوربین دیجیتال، تعمیرات فکس، تعمیرات چاپگر، تعمیرات ماشین های اداری،تعمیرات کولر گازی،تعمیرات ای سی یو،تعمیرات تبلت،تعمیر لپ تاپ،تعمیرات موبایل ،تعمیرات مانیتور...

مهندسی قطعات

پس از اینکه به ساختار و کارکرد داخلی یک وسیله پی بردیم باید در مورد هر قطعه و نوع استفاده ان نیز اطلاعات کسب نمائیم که به این کار مهندسی قطعات گفته می شود.مهارت انجام کارهای دستی مورد نیاز برای ساخت قطعات تعیین شده توسط مهندسان را هم می توان تعریف دیگری برای آن اشاره کرد.شخصی که علوم و تکنولوژی رابرای برآوردن نیازها و حل مشکلات جامعه به کار می برد. که هدف آنها،حل مشکلات به شیوه ای عملی و اقتصادی است. ابزارهای تکنولوژی به اندازه ای پیشرفته و پیچیده اند که یک شخص  به تنهایی نمی تواند برهمه آنها تسلط یابد بنابراین استفاده و یادگیری فنون تعمیرات قطعات و تجهیزات بعنوان یک شغل جدید محسوب می گرددو می تواند بسیاری از مشکلات دستگاهی را رفع نماید.